בחרו את מסלול ההשאלה שלכםבחרו את מסלול הקניה


עבדים להרגל

לכל אחד מאיתנו יש הרגל שהיה שמח להיפטר ממנו

קוד הטמעה לקליפתיעודי פסיכולוגיה

לכל אחת ואחד מאיתנו יש הרגל שהיה שמח להיפטר ממנו. רובנו נעים בין החלטות לשינוי לבין רגשות אשם על שאיננו מתמידים בהן. לפעמים הדבר משעשע, אך ברוב המקרים מתסכל ואפילו מייאש. הסרט עבדים להרגל עוקב אחרי שלושה אנשים שעושים כל שביכולתם כדי לשנות הרגלים רעים: מארק מאוד אוהב לעשן. הוא ממש נהנה מזה. במהלך הסרט ינסה להפסיק. האלה מכורה לקניות בגדים. יש לה טעם משובח, היא קונה דברים יפים, אבל הגיעה למשבר כלכלי אמיתי ויש לה כמות עצומה של בגדים ונעליים שלעולם אינה לובשת. טום אינו שולט על כמויות וטיב האוכל שהוא מכניס לפיו. הדבר פוגע בבריאותו ובדימוי העצמי שלו. שלושתם מקסימים ואנושים, בעלי חולשות וחוזקות ובעיקר כנים.
הסרט אינו תכנית ריאליטי: הוא לא מראה קרבות הירואיים, לא מדרג אף אחד ואינו כולל מנטורים זועמים. במקום זאת, הוא מציג לנו בני אדם, כמונו, בחיי היום יום שלהם, עם מאבקים קטנים וגדולים להילחם בפיתוי ובחולשות.
בסרט מרואיינים גם מומחים בעלי שם, כולל חוקר העוקב כבר 30 שנה אחרי היכולת האנושית לשנות ההרגלים וחוקרת המסבירה איך כל זה קשור למבנה המוח שלנו ומה נוכל לעשות כדי להתגבר על הביולוגיה המושכת אותנו אל הכניעה. 

קראו סקירה על הסרט בבלוג שלנו

בימוי: אנדרו בליק

הפקה: מריט ינסן קאר

בחרו את מסלול ההשאלה שלכםבחרו את מסלול הקניה


הפריט כבר התווסף


מסלול של כבר קיים בסל הקניות שלך!

לחצו על המשך כדי להחליף את מסלול הרכישה.

Watch Full Movie - עבדים להרגל

סרטים שאולי תאהבו:

loader