בחרו את מסלול ההשאלה שלכםבחרו את מסלול הקניה


צפיה ישירה

סודות במשפחה - רצח בתוך המשפחה

למחוק את היום הזה: כשאבא רצח את אמא

קוד הטמעה לקליפיחסים נשים תיעודי פסיכולוגיה

הסדרה 'סודות במשפחה' נוגעת במיומנות בדברים שנוגעים לרובנו יותר מכל: יחסים במשפחה הקרובה.  במשך 13 פרקים אנחנו נחשפים לסיפורים שונים, המסופרים בכנות ובפתיחות ועם הרבה אהבה ותקווה. ילדים, הורים ואחים מספרים זה על זה ועל עצמם, על הקשיים, הנפילות, האסונות, ההפתעות וגם על התאוששות ויציאה לחיים חדשים.
'סודות במשפחה' הופקה בקנדה, אבל גיבוריה ונושאיה מדברים לכולנו, נוגעים לכל אדם באשר הוא: הורה אלים, ילד מיוחד, אח חריג, אהבה אסורה ועוד.
לא כל הסודות בפרקים האלה הם סודות אפלים. חלקם פשוט מייצגים מציאות אחרת. זהו גם כוחה של הסדרה ולכן בחרנו להכליל אותה באתר: היא לא מביאה בהכרח את הסיפורים הגדולים מהחיים (אם כי חלק מהפרקים בהחלט כן), אלא גם את הדברים שרבים כל כך יכולים להזדהות איתם ולהזיל דמעה בגללם.

בפרק זה, למחוק את היום הזה, משוחחים האחים זה עם זה, על אותו יום נורא, שהיו מעדיפים שיימחק מלוח השנה, היום בו אביהם רצח את אימם.
האחיות שומרות על קשר עם אביהם. האחים לא מסוגלים. אחד מהם, מפחד שהתקף הטירוף שהיה לאביו יתרחש גם אצלו, מסיבות גנטיות. נכד אחד צעיר עדיין מצייר תמונות לסבתו המנוחה. עוד מוקדם להסביר לו שאין מי שתרא אותם. נכד אחר מוקצה בבית הספר והורים מזהירים את ילדיהם להתרחק ממנו, כי המשפחה מטורפת לדעתם.
משפחה הנעה  בין זיכרון, אבל, תדהמה והתמודדות.

:

בחרו את מסלול ההשאלה שלכםבחרו את מסלול הקניה


צפיה ישירה

הפריט כבר התווסף


מסלול של כבר קיים בסל הקניות שלך!

לחצו על המשך כדי להחליף את מסלול הרכישה.

צפייה בסרט המלא - סודות במשפחה - רצח בתוך המשפחה

סרטים שאולי תאהבו:

loader