בחרו את מסלול ההשאלה שלכםבחרו את מסלול הקניה


סודות במשפחה - פרק 10

מלכת הסאדו

קוד הטמעה לקליפנשים תיעודי פסיכולוגיה

הסדרה 'סודות במשפחה' נוגעת במיומנות בדברים שנוגעים לרובנו יותר מכל: יחסים במשפחה הקרובה.  במשך 13 פרקים אנחנו נחשפים לסיפורים שונים, המסופרים בכנות ובפתיחות ועם הרבה אהבה ותקווה. ילדים, הורים ואחים מספרים זה על זה ועל עצמם, על הקשיים, הנפילות, האסונות, ההפתעות וגם על התאוששות ויציאה לחיים חדשים.
'סודות במשפחה' הופקה בקנדה, אבל גיבוריה ונושאיה מדברים לכולנו, נוגעים לכל אדם באשר הוא: הורה אלים, ילד מיוחד, אח חריג, אהבה אסורה ועוד.
לא כל הסודות בפרקים האלה הם סודות אפלים. חלקם פשוט מייצגים מציאות אחרת. זהו גם כוחה של הסדרה ולכן בחרנו להכליל אותה באתר: היא לא מביאה בהכרח את הסיפורים הגדולים מהחיים (אם כי חלק מהפרקים בהחלט כן), אלא גם את הדברים שרבים כל כך יכולים להזדהות איתם ולהזיל דמעה בגללם.

בפרק זה, מלכת הסאדו, קרלי מספרת על עבודתה - דומינה במרתף המגשים פנטזיות שליטה ופטישים לאנשים בתשלום. הפרק עוסק בחיי שני הילדים שלה, שנולדו כשהיתה נערה, גדלים איתה ויודעים במה היא עוסקת. ועל תגובות החברה למקצועה.
במהלך הפרק, קרלי מתכננת לספר לאימה על מקצועה. בינה לבין עצמה היא תוהה אם מדובר בכלל בסוד, שכן מעולם לא הסתירה אותו. האם זו פשוט אימה, שמעמידה פנים שביתה, בוגרת לימודי ההנדסה, עובדת במישרה מכובדת בחברה גדולה?


במאי: אלן צוויג

בחרו את מסלול ההשאלה שלכםבחרו את מסלול הקניה


הפריט כבר התווסף


מסלול של כבר קיים בסל הקניות שלך!

לחצו על המשך כדי להחליף את מסלול הרכישה.

Watch Full Movie - סודות במשפחה - פרק 10

סרטים שאולי תאהבו:

loader