בחרו את מסלול ההשאלה שלכםבחרו את מסלול הקניה


צפיה ישירה

סודות במשפחה - לידה שקטה

לידה שקטה

קוד הטמעה לקליפיחסים נשים תיעודי פסיכולוגיה

הסדרה 'סודות במשפחה' נוגעת במיומנות בדברים שנוגעים לרובנו יותר מכל: יחסים במשפחה הקרובה.  במשך 13 פרקים אנחנו נחשפים לסיפורים שונים, המסופרים בכנות ובפתיחות ועם הרבה אהבה ותקווה. ילדים, הורים ואחים מספרים זה על זה ועל עצמם, על הקשיים, הנפילות, האסונות, ההפתעות וגם על התאוששות ויציאה לחיים חדשים.
'סודות במשפחה' הופקה בקנדה, אבל גיבוריה ונושאיה מדברים לכולנו, נוגעים לכל אדם באשר הוא: הורה אלים, ילד מיוחד, אח חריג, אהבה אסורה ועוד.
לא כל הסודות בפרקים האלה הם סודות אפלים. חלקם פשוט מייצגים מציאות אחרת. זהו גם כוחה של הסדרה ולכן בחרנו להכליל אותה באתר: היא לא מביאה בהכרח את הסיפורים הגדולים מהחיים (אם כי חלק מהפרקים בהחלט כן), אלא גם את הדברים שרבים כל כך יכולים להזדהות איתם ולהזיל דמעה בגללם.

בפרק זה, לידה שקטה, ארלין, אישה העוסקת בתמיכה בלידות (דולה), מלווה נשים וזוגות לכל אורך התהליך עד לרגע המשמח ולא שוכחת לרגע את מה שעברה עם תינוקה שנפטר. היא נאלצת להתמודד בעיקר עם עצמה, כדי לא להשבית את שימחת והתרגשות היולדות. משפחתה ומשפחת בן זוגה נבוכות ומתנהגות כאילו האירוע מעולם לא קרה ובאוויר שוררת שתיקה מעיקה או עליצות מדומה.

:

בחרו את מסלול ההשאלה שלכםבחרו את מסלול הקניה


צפיה ישירה

הפריט כבר התווסף


מסלול של כבר קיים בסל הקניות שלך!

לחצו על המשך כדי להחליף את מסלול הרכישה.

Watch Full Movie - סודות במשפחה - לידה שקטה

סרטים שאולי תאהבו:

loader