למה כדאי לכם להצטרף

התחלנו ב - 2011. צברנו הרבה קילומטראז' במסחר אלקטרוני ובהבנה של התנהגות צרכנים ברשת. לא האמנו בעצמנו שאנשים ישלמו עבור סרטים ועוד באינטרנט. 
ובכן, זה עובד.
ב - 2016 בצענו מהפכה: כתבנו את כל הקוד של המערכת מחדש, מאפס. שפרנו לאין ערוך את חווית המשתמש. יחד עם שני אלה שינינו את הגישה. מעתה, ארגונים ציבורים, מחקריים וחינוכיים הם קהל היעד המרכזי שלנו.
ואכן, יש להודות על האמת, זהו הקהל הנאמן ביותר.

מענה לצרכים

כדי להתאים את עצמנו למוסדות, שינינו מרכיבים רבים במערכת. למשל יצרנו אפשרות לארנק אלקטרני קבוצתי.
ארנק אלקטרוני אינו מושג חדש. תכל'ס, זהו כרטיס משולם מראש. אבל החידוש שיצרנו הוא ביכולת של אדם אחד, בדרך כלל אחראי או אחראית רכש, להקצות תקציב לאנשים נוספים, למשל מורים או מרצים. כל זאת תוך שמירה על המסגרת התקציבית הכוללת של המוסד.

גישה לכולם

שינוי נוסף שבצענו הוא ביכולת לאשר לכל חברי המוסד לגשת לסרט. יעיל במיוחד עבור סרטים שמהווים חומר לימודי בקורסים.

כל אלה הפכו אותנו אטרקטיביים מאוד כלפי מוסדות

טוב ליוצרות ויוצרים

שואלים אותנו כל הזמן מתי אנחנו שולחים דו"חות. אנחנו לא שולחים כלום. במקום זאת, אנחנו מעמידים לרשות היוצרות והיוצרים בעלי הזכויות על הסרטים, גישה 24/7 לממשק דיווח אולטרא משוכלל. תוכלו לראות מי בדיוק רכש את הסרט שלכם. מאיזה מוסד ובאיזו תכנית השאלה.

בנוסף, הפסקנו את ההשתוללות שנוצרה בתחום הורדות הקבצים. במקור, אפשרנו, כמו הרבה אתרי VOD אחרים, הורדת קבצים לשימוש אישי בלבד. לרוב זה עבד, אבל היו גם כאלו שעשו שימוש לרעה בקבצים האלה ופשוט העלו אותם על שרתים מוסדיים. זה נגמר: מעתה, אפשר לרכוש רק רשיונות שימוש להקרנה ציבורית או להעלאה על שרת, שהם יקרים הרבה יותר.

אז יאללה

רק תחתמו כאן וכאן וכאן, כמו בשיר של טיפקס.
או בקיצור - דברו איתנו: support@filmdiy.co.il